13 sierpnia, 2018

Kalkulator akustyczny

Zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora pierwszych odbić oraz częstotliwości rezonansowych pomieszczenia. W razie problemów polecam zapoznać się z poradnikiem: Obliczenia akustyczne z wykorzystaniem kalkulatora Mega Acoustic – instrukcja.

Kalkulator zapewnia możliwość wykonania podstawowych obliczeń akustycznych, należy jednak pamiętać że nie jest ekwiwalentem profesjonalnego projektu akustycznego, który daje znacznie większe możliwości prowadzenia obliczeń i uwzględnia mnóstwo parametrów składowych, nie tylko geometrię. Jesteśmy w stanie przygotować projekt akustyczny pomieszczenia za pomocą modelowania metodą promieniową lub metodą elementów skończonych z uwzględnieniem wszystkich zmiennych wskazanych przez klienta, obliczeń pogłosu, klarowności oraz przestrzenności dźwięku, zapraszamy do kontaktu: bchojnacki@mega-acoustic.pl .

Kalkulator akustyczny

Wymiary pomieszczenia
Punkt odsłuchowy
Źródła dźwięku


 

 

W związku z urlopem w dniach 06.07-17.07 zamówienia złożone po 22.06 będą realizowane po 19.07. Jeśli towar będzie na magazynie, zamówienie zostanie zrealizowane przed 06.07.2020.
close