16 lipca, 2016

Wibroakustyka – Konsultacje akustyczne

Oprócz produkcji ustrojów akustycznych, oferujemy szeroki zakres usług wibroakustycznych oraz konsultacji dotyczących akustyki wnętrz. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w projektowaniu i produkcji ustrojów akustycznych, jak i projektowaniu pomieszczeń. Na Państwa pytania czeka nasz specjalista, Mgr inż. Bartłomiej Chojnacki – aktualnie studiuje jako doktorant Katedry Mechaniki i Wibroakustyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek akustyka. Pracuje jako główny projektant i technolog ustrojów akustycznych marki Mega-Acoustic. Absolwent studiów w kierunku wibroakustyki i inżynierii akustycznej ze specjalizacją w akustyce wnętrz i elektroakustyce. Prowadzi działalność stowarzyszeń naukowych i profesjonalnych jako Sekretarz Zarządu Głównego Polskiej Sekcji Audio Engineering Society oraz członek Polskiego Towarzystwa Akustycznego. Na arenie międzynarodowej jest członkiem Audio Engineering Society Education Committee jako AES SDA Vice-Chair on Europe and International. Autor ponad 15 publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym w dziedzinie akustyki pomieszczeń i niezliczonych projektów akustycznych w przemyśle oraz u klientów indywidualnych. Specjalista w akustyce małych pomieszczeń w zakresie pokojów odsłuchowych i studia nagrań, w kontakcie z najbardziej wymagającymi klientami, audiofilami i inżynierami dźwięku. Popularyzuje metody badań stopnia rozproszenia pola akustycznego, będąc jednym z niewielu specjalistów z tego zakresu na świecie.

Nie wiesz, który ustrój najlepiej odpowiada Twoim potrzebom? Jak rozmieścić elementy zestawu nagłośnieniowego? Dlaczego Twój sprzęt nie gra tak dobrze, jak powinien? Jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na te i wiele innych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Świadczymy także usługi pomiarowe dla przemysłu i klientów indywidualnych, m. in.:

  • moc akustyczna urządzeń w stanie zamontowania (in situ)
  • izolacyjność akustyczna
  • hałas na stanowisku pracy
  • charakterystyka częstotliwościowa pomieszczenia
  • czas pogłosu i pozostałe parametry pomieszczeń (C80, D50, STI)

Pomiary wykonujemy przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego, a na specjalne zlecenia na terenie całego kraju.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego i podania wszystkich możliwych informacji o pomieszczeniu, w tym załączenia zdjęć – ułatwi to zaproponowanie możliwych adaptacji.

Bartłomiej Chojnacki
Specjalista ds. wibroakustyki i ustrojów dźwiękochłonnych

tel. 535 762 387
akustyka@mega-acoustic.pl
bchojnacki@mega-acoustic.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wymiary pomieszczenia w [cm]
Dł. Szer. Wys.

Opis pomieszczenia - przeznaczenie, umeblowanie

Wady pomieszczenia

Zdjęcie pomieszczenia